Haber

Sakarya’da SASKİ Genel Kurulu toplandı

SAKARYA (İGFA) – Sakarya’da SASKİ Genel Heyeti Lider Ekrem Yüce’nin başkanlığında gerçekleşti.

Toplamda 9 unsurun görüşüldüğü Genel Heyet Toplantısı’nda birinci 6 husus oy birliği ile kabul edilirken 7, 8 ve 9’uncu hususlar ise plan ve bütçe kuruluna havale edildi. SASKİ’ye ilişkin devam eden ve tamamlanan altyapı, güç yatırımları, hizmet kalitesi ve başarılı su siyasetleri yatırımları ise mecliste sunum halinde gösterilerek meclis üyelerinin takdirini topladı.

Çalışmaların birlik ve beraberlik anlayışıyla durmadan, yorulmadan artarak devam edeceğini söz eden Lider Büyük, Sakarya için alınan kararların iyi olması temennisinde bulundu.

Şehrin geleceğini de üretim anlayışına verdiği bedel ve bu doğrultuda faaliyete geçireceği çalışmalar sayesinde garanti altına alacağını söz eden Lider Ulu, “Şimdi ise en büyük gayelerimizden biri Darıçayırı Barajı’nı en kısa müddette tamamlamak. Üreten kent Sakarya’nın hem tabiatına hem gücüne hem de su kaynaklarına büyük katkı sağlayacak projemiz ile bugünümüze ve yarınlarımıza kıymet katacağız. Birtakım bölgelerde yaşanan su meselelerinin bilakis biz kentimizde yürüttüğümüz yanlışsız ve örnek su siyasetleriyle Sakarya’nın kaynaklarına yenilerini ekliyoruz. Zira biz yalnızca bugününü değil yarınlarını da düşünen partinin belediyecilik anlayışından geliyoruz. Bugün de çalışmalarımızı artıracak kararları birlikte aldık. Rabbim alınan kararlar doğrultusunda atacağımız adımları güzel eylesin” sözleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu